Zakończenie roku szkolnego 2023/20242024-06-21
        Dalsza część uroczystości odbyła się na boisku przy świetlicy szkolnej.  Pan Dyrektor, wychowawcy i pani przewodnicząca Rady Rodziców wręczyli uczniom, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce nagrody książkowe oraz świadectwa z wyróżnieniem. 4 osoby odebrały dyplomy za 100% frekwencję, inni za sukcesy w konkursach ortograficznych, recytatorskich, plastycznych, matematycznych, przyrodniczych, strażackich, profilaktycznych, sportowych lub pracę w grupach łącznikowych z Biblioteką. Na uroczystości obecny był również Pan Jonathan, native speaker, który w tym roku bardzo często odwiedzał nasza szkołę. Na zakończenie Pan Dyrektor Paweł Rychły  podsumował mijający rok szkolny  dziękując i gratulując uczniom sukcesów w nauce oraz życzył wszystkim zasłużonego odpoczynku.  Słowa podziękowań zostały także skierowane do rodziców za współpracę, zaangażowanie oraz życzliwość. Wszystkim życzymy słonecznych i pełnych radości wakacji:)